Keressük legújabb kreatív csapattagunkat! Ha magadra ismersz a lenti sorokban, és szeretnél egy szuper, belvárosi munkahelyet, jó fej kollégákat, illetve változatos projekteket, akkor ne habozz jelentkezni!

Elvárások:
– minimum 3 év online ügynökségi tapasztalat
– kreativitás és proaktivitás
– alapvető webes ismeretek
– esztétikai érzék
– kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
– legalább középfokú angol tudás

Előny:
– ha dolgoztál már webfejlesztő csapatban
– ha irányítottál fejlesztőket és designereket
– ha részt vettél WordPress oldalak, webshopok, egyedi fejlesztések tervezésében és a fejlesztés lebonyolításában (nem fejlesztőként)
– ha ismered a drótvázazás, specifikáció készítés művészetét
– ha szereted az ügyfélkapcsolattartói teendőket
– ha otthon vagy a social media  és a digitális kampányok világában

Feladatok:
– főként új projektek tervezése a csapattal együtt, ide értve a vizuális koncepciót, weboldalt vagy webes alkalmazást, gyakran a nulláról
– specifikációk készítése
– projekt team összeállítása
– projekt dokumentáció
– kapcsolattartás az ügyfelekkel
– fejlesztési ütemezések kidolgozása
– a fejlesztés levezénylése, ütemezés és határidők betartatása, folyamatos minőségellenőrzés
– projektek sikeres lezárása :)

Amit tudni kell rólunk:
– semmit nem hagyunk félbe, minden projektet végigviszünk
– szeretjük a kreatív és újító megoldásokat
– fiatalos csapat vagyunk, és vágyunk az új szemléletet, új megoldásokat hozni tudó tagokra
– sokrétű, változatos  és kihívást jelentő feladatokat végezhetsz
– ügyfeleink különböző iparágakban tevékenykednek, így naprakész ismereteket szerezhetsz a különböző területekről

A munkavégzés helye Budapest belvárosa, barátságos és kényelmes környezetben, jó emberekkel és jó csapattal. A szakmai fejlődés garantált, nemkülönben a tudással arányos bérezés. Jelentkezz és légy te az új csapattag: hello@hrenko.hu