Digital Marketer

Digitális ügynökségünk kreatív marketinges kollégát keres, aki segít, hogy ügyfeleink közelebb kerüljenek a célcsoportjukhoz.

Bővebb információk

Ügynökségként olyan átfogó támogatást nyújtunk partnereinknek, ami átfogóan támogatja őket a „digitális átalakulás” folyamatában és hozzájárul ahhoz, hogy versenyképesebbé és eredményesebbé váljanak a digitalizálódó piaci környezetben.
A Te szereped marketingesként, hogy segítsd a partnereink marketing kommunikációja szempontjából üzletileg kritikus pontokat feltérképezni, megérteni, átfordítani azt a megvalósíthatóság szintjére, majd a digitális csapat részeként kialakítani a marketing stratégiát és elindítani azt a megvalósítás útján.
Ehhez tudnod kell, hogy a social media nem merül ki a Facebookban. Otthon vagy a PPC hirdetésekben? Nem okoz gondot egy ütős szöveg megfogalmazása és gyakorlott vagy az említett témákban? Akkor talán éppen téged keresünk, ugyanis tapasztalt digitális marketingesre vadászunk!

Az ideális jelöltként:
– Legyen legalább 3-5 év ügynökségi munkatapasztalatod
– Rendelkezz magas szintű online marketing szemlélettel
– Magabiztosan beszélsz és írsz angolul (középfokon minimum)
– Legyen tapasztalatod B2B ügyfelekkel
– Pörgesd szívesen az összes közösségi média platformot
– Ismerd alaposan a hirdetéskezelő felületeket
– Tudj kiemelkedően helyesen írni nyelvtani és stilisztikai szempontból is
– Rendelkezz Google minősítésekkel

Ezek a feladatok várnak:
– Ügyfeleink Facebook oldalainak kezelése
– Google és Facebook hirdetéskezelés
– Részvétel a stratégia alkotásban
– Social media kampánytervezés
– Posztok, hírlevelek és blogbejegyzések készítése
– Analitika készítése
– Közösségi média trendek nyomon követése

Előnyt jelent:
– Más nyelv legalább középfokú ismerete
– Digitális termékfejlesztésben (weboldal, webshop, landing, stb.) szerzett tapasztalat
– Van affinitásod marketing és értékesítés támogató rendszerekhez (CRM/sales pipeline/marketing automatizációs megoldások)

Amit kínálunk:
– Változatos ügyfélkört
– Korrekt fizetés a képességeidhez igazítva
– Stabil hátteret
– Részvételi lehetőséget az általunk szervezett marketing rendezvényeken
– Budapesti munkavégzést, jelenleg home office-ban dolgozva

Amennyiben úgy érzed, hogy szívesen dolgoznál egy szimpatikus, jó kedvű csapattal, akkor ne habozz jelentkezni! Küldd el az önéletrajzodat, és néhány mondatban, hogy miért szeretnél velünk dolgozni.