Karrier

target
squares

Frontend fejlesztő

HTML5, CSS3, Javascript, jQuery, Vue, minimális PHP, te is tudod folytatni a felsorolást? Akkor talán téged keresünk. Csapatunk elsősorban Laravel fejlesztéssel, WordPress oldalak és webes appok készítésével foglalkozik, egyedi designnal és builddel.

Várható feladatok

  • Kész HTML/CSS buildek "életre keltése"
  • Webes alkalmazások készítése

Elvárások

  • Legalább 1-2 éves releváns tapasztalat
  • Önállóság, proaktivitás
  • Bootstrap és/vagy Foundation CSS framework ismerete
  • HTML5/CSS3 ismerete
  • JavaScript/jQuery ismerete
  • Vue és/vagy React JS framework alapszintű ismerete
  • SASS /LESS ismerete
  • Node.js alapszintű ismerete
  • Tudásszomj, fejlődni vágyás

Előnyt, jelent, ha

  • LAMP ismeretek
  • Wordpress ismerete
  • Laravel ismerete
  • Linux parancssor ismerete
  • verziókezelő rendszer (git) ismerete
  • Photoshop ismerete
  • legalább középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • változatos és izgalmas, főleg zöld mezős projektek
  • stabil digitális ügynökségi háttér
  • szakmai fejlődés és új kihívások
  • nyitott, közvetlen csapat
  • home-office konstrukcióban is dolgozhatsz

Magadra ismersz? Küldd el nekünk bemutatkozó leveled, bérigényed és néhány referenciamunkád a karrier@hrenko.hu e-mail címre, mi pedig hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot!