Karrier

target
squares

Senior digital marketing manager

Keressük új munkatársunkat digitális ügynökségünk online marketing csapatába.

Feladatok:

  • digitális marketing stratégiák kidolgozása, implementálása és gondozása
  • PPC kampányok felépítése, konverziók maximalizálása
  • eredmények analizálása, riportálása, és szoros együttműködés a partnerekkel az optimalizálás jegyében
  • együttműködés a teljes kreatív csapattal
  • részvétel az integrált kampányaink tervezésében és megvalósításában

Elvárások:

  • legalább 5 év ügynökségi tapasztalat
  • magabiztos angol nyelvtudás
  • naprakész tudás és folyamatos önképzés az online marketing területén
  • pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • magyar helyesírás hibátlan ismerete és alkalmazása

Mit nyújtunk?

  • stabil ügynökségi hátteret
  • teljes home office lehetőséget
  • változatos ügyfélkört izgalmas feladatokkal
  • fejlesztői és designer háttércsapatot
  • és természetesen a feladatkörnek megfelelő versenyképes jutalmazást

Várjuk a jelentkezésed a karrier@hrenko.hu címen,
és külön értékeljük, ha a CV-d mellé motivációs levelet és referenciákat is küldesz.